Dostrój się do pulsu harmonii! Wyraź swoją esencję!
Zostań żywym duchem!

W krótkim opisie Shakti Dance®️ to „Joga tańca”, wyjątkowy system jogi z charakterystyczną metodą i praktyką wzmacniania samego siebie, stworzony przez Sarę Avtar. Łączy w ośmiu fazach szereg innowacyjnych praktyk i technik, z których każda zawiera aktywny składnik „Swa-ra Rasa®️”. 

Wzmacnia pełną i żywą ekspresję twórczej istoty 

Shakti Dance®️ to miejsce, w którym spotykają się joga i taniec - gdzie taniec przekształca się w jogę. Tutaj taniec staje się świadomą praktyką, podnoszącą świadomość i rozwijającą się w jedność jogiczną.

W tym Tańcu Życia żyjemy jako indywidualne pola wibracyjne w wirującej masie wibracji. Nasze zdrowie, żywotność i dobre samopoczucie zależą od tego, jak wibracje w tych polach są wyrównane i zharmonizowane. Jako joga tańca, Shakti Dance®️ ułatwia równowagę i harmonię, wykorzystując potrójną synergię rytmicznego oddechu, ruchu i dźwięku razem ze świadomością sensoryczną i uważnością.

Harmonijnie wyrównując energię życiową Shakti, ujawnia się podstawowa jasność i przestronność przebudzonej wewnętrznej istoty (Shiva). Pozwala to na zapanowanie medytacyjnego stanu spokojnej obecności. Shiva następnie rozkwita poprzez Shakti, organicznie rozwijając, wyra-żając i wypełniając wewnętrzny potencjał.

Kiedy Śiwa i Śakti łączą się w jedności jogicznej, ukryta jawna obecność staje się prawdziwą naturą człowieka. Uwalniając skończone poczucie siebie w nieskończoną twórczą istotę, życie płynie przez nas z większą łatwością, aby znaleźć swój pełny i żywy wyraz.Shakti Dance® uosabia spostrzeżenia zaczerpnięte z

Łączy oddech, organiczny ruch i uważność, aby zharmonizować się i połączyć z nieskończoną Istotą.
Jako forma jogi, Shakti Dance® wykorzystuje płynne, rytmiczne, organiczne ruchy, aby zharmonizować umysł, ciało i ducha. Łącząc oddech, ruch, mantrę i uważność, wracamy do naszej prawdziwej natury - dostrajamy ciało jako instrument, aby wyrazić naszą esencję, z oryginalną kreatywnością i autentycznością.
Shakti Dance® uosabia spostrzeżenia zaczerpnięte z:
~ Filozofii jogicznej,
~ Sufizmu,
~ Buddyzmu,
~ Tai Chi i
~ Różnych stylów tańca.

Łączy oddech, organiczny ruch i uważność, aby zharmonizować się i połączyć z nieskończoną Istotą.
Jako forma jogi, Shakti Dance®️ wykorzystuje płynne, rytmiczne, organiczne ruchy, aby zhar-monizować umysł, ciało i ducha. Łącząc oddech, ruch, mantrę i uważność, wracamy do naszej prawdziwej natury - dostrajamy ciało jako instrument, aby wyrazić naszą esencję, z oryginalną kreatywnością i autentycznością.
System Shakti Dance®️ ucieleśnia „Zasady harmonijnego ruchu”, które aktywują organiczny przepływ prany w umyśle i ciele. Ta harmonizacja aktywuje „Twórczego Ducha Shakti”, pozwalając świecić świadomej Obecności, aby w pełni wyrazić swój potencjał

W formie: Shakti Dance®️ to wyjątkowe i harmonijne połączenie:
~ Płynących Asan,
~ Rytmicznego oddychania,
~ Energetyzujących ćwiczeń tanecznych,
~ Wolnego Tańca,
~ Relaksacji,
~ oraz Medytacji w Ruchu z Mantrą (Niebiańska Komunikacja i Choreografie Mantryczne)

Powstały w ten sposób gobelin wywołuje wyjątkową przestrzeń świadomości, relaksującą atmosferę "harmonicznego dostrojenia". Ta subtelna przestrzeń pozwala na uwolnienie wewnętrznych blokad i głębokich uwarunkowań, ułatwiając wewnętrzne uzdrowienie/ dostrojenie i przebudzenie Jaźni. W ten sposób otwieramy się na naszą istotną wibrację, wyrażając duszę w pełni poprzez wolny taniec.
(poznaj 8 faz Shakti Dance®)

Shakti Dance® Training Trailer:

16 - 19 września 2021 - 4 dni z Abiolą (prezentacyjne)

14 - 17 października 202 - 4 dni z Abiolą (prezentacyjne)

13 - 14 listopada 2021 - 2 dni z Sarą Avtar (online)

 2 - 5 grudnia 2021 - 4 dni z Abiolą (prezentacyjne)

15 - 16 stycznia 2022 - 2 dni z Sarą Avtar (online)

12 - 13 lutego 2022 - 2 dni z Natashą Siri Amrit (prezentacyjny)

5 - 6 marca 2022 - 2 dni z Sarą Avtar (online)

16 - 17 kwietnia 2022 - 2 dni z Sarą Avtar (online)

13 - 15 maja 2022 - 2 lub 3 dni - egzamin z Abiolą & Natashą Siri Amrit

Ciało fizyczne ~ Lakshmi: „Radiant Embodiment” (Promieniste Ucieleśnienie) 

Zasady harmonijnego ruchu ~ „Bandha” ~ 5 elementów (żywiołów) i ułożenie postawy ~ Rytmiczny oddech ~ Dynamiczne cykliczne asany ~ Sekwencjonowanie ruchu i wdzięcznego przepływu.

Ciało energetyczne ~ Kali: Transformacyjne uwolnienie

Systemy Anatomii Jogi: „Wajusy, Czakry, Nadi, Meridiany, Rasy” ~ Częstotliwość i Elektromagnetyzm ~ Pranajama w ruchu ~ Różne jakości tańca.

·Ciało Mentalne „Mental Body” ~ Saraswati: „Creative Consciousness & Geometry of Mergence" (Kretywna Świadomość i Geometria Połączenia)

Aspekty umysłu ~ Medytacja ~ Skupienie i uważność w ruchu ~ Wpływ mantr, mudr, rytmu muzycznego i świętej geometrii ~ Niebiańska komunikacja ~ Mantryczne choreografie.

Filozofia jogi

Patanjali - Vedanta - Samkhya - Tradycja Bhakti .

Mitologia hinduska

Shiva & Shakti ~ „Three Principle Gods & Goddesses” (Trzy Zasady bogów i bogini).

Metodologia

Dynamiczna struktura 8 faz zajęć z Shakti Dance®.

Rozwój i wzrost jako nauczyciel

Nabywanie technik ~ Integracja efektów praktyki ~ Rola i ekspresja nauczyciela.

Ten program szkoleniowy kończy się uzyskaniem certyfikatu instruktora Shakti Dance®, prowadzącego zajęcia lub warsztaty w wymiarze 1-3 godzin.
Godziny szkolenia:
✨24 dni, w tym 180 godzin lekcyjnych,
✨30 godzin porannej praktyki (sadhana)
✨40 godzin nauki osobistej (czytanie i praktykowanie technik w domu)
- w sumie 250 godzin.

Sara Avtar, założycielka Shakti Dance®. Praktyka ta wyewoluowała z jej życiowej inspiracji ruchem i 30-letniej praktyki Jogi Kundalini jako nauczycielki, trenerki i uzdrowicielki Sat Nam Rasayan. Rozwój Shakti Dance® nie jest wynikiem wymyślonej intencji, ale raczej rozkwitał organicznie przez wiele lat.
Sara Avtar rozwija, uczy i trenuje Shakti Dance® w jego obecnej formie od ponad 20 lat, choć prototypy zaczęły powstawać już na początku lat 90-tych. Doświadczenie zajęć z Sarą Avtar jest prawdziwym przywilejem, ponieważ jest ona artystką ruchu i prawdziwą mistrzynią w swoim fachu. Przekazuje ona istotę Shakti Dance® w tak piękny, inspirujący i potężny sposób, że esencja i głębia tej praktyki jest łatwo przekazywana, smakowana i ucieleśniana.
Sara Avtar obdarzona jest również pięknym głosem i wydała kilka albumów z muzyką do Shakti Dance®: "Shakti Lila", "Merging", "Swara Rasa", "Waves of Grace" i "Swaha".
Regularnie naucza w całej Europie, współprowadząc wszystkie kursy Shakti Dance®, jak również szkolenia Jogi Kundalini. Sara Avtar obecnie mieszka we Włoszech. 

✨✨✨

Abiola Akinbiyi, Trenerka Prowadzącą jest praktykującą i oddaną nauczycielką jogi (KY, Yin, Vinyasa Flow) oraz głównym trenerem Shakti Dance®. Oprócz tego pracuje jako osteopata z końmi oraz terapeuta czaszkowo-krzyżowy.
Jako uduchowiona tancerka Abiola płynie i inspiruje w pięknie i sztuce estetycznego, harmonijnego ruchu i radosnego rytmu. Dzięki głębokiej miłości do tańca, bezgranicznemu oddaniu i zaufaniu, głębokiej wiedzy i wglądowi w uzdrawiającą pracę, była w stanie przekształcić ból i ciemność w witalną kreatywność i jasne światło, a także doświadczyć wielu wymiarów uzdrowienia w życiu. Jej czyste połączenie i dostęp do boskiej, nieskończonej mocy twórczej błogosławi ją w pomaganiu innym w transformacji, podnoszeniu na duchu i uzdrawianiu. Mieszka z partnerem i dwójką dzieci w Niemczech i uczy na całym świecie.

✨✨✨

Natasha Siri Amrit - Trenerka Towarzysząca, dyrektorka programowa i artystyczna Studia Tańca Intakt, freelancerka w dziedzinie tańca współczesnego, choreografii i pedagogiki tańca. Instruktorka jogi kundalini, trenerka Shakti Dance.
Studiowała taniec współczesny na Vlaamse Dansacademie w Brugii (Belgia) oraz ukończyła Akademię Słoweńską. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu masażu Tuina oraz TCM.
Jest autorką i choreografem 13 spektakli tanecznych oraz jedną z najwybitniejszych przedstawicielek tańca współczesnego w Słowenii. Regularny pedagog tańca w SVŠGUGL - artystycznej szkole średniej, na kierunku taniec współczesny. Od 20 lat prowadzi program kreatywnego ruchu i tańca dla osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych w Stowarzyszeniu Barka.
Prowadzi programy jogi oraz międzynarodowe szkolenia z zakresu Shakti Dance® i Jogi Kundalini. Uczy w Słowenii, Włoszech, Hiszpanii, Polsce i Chorwacji, gdzie prowadzi tygodniowe odosobnienia jogi na wyspach Pašman i Iž.
Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie tańca w 2011 roku otrzymała nagrodę Publicznego Funduszu Działalności Kulturalnej Republiki Słowenii, tabliczkę "Mete Vidmar", a w 2015 roku nagrodę zespołową Ksenija Hribar od Stowarzyszenia Tańca Współczesnego Słowenii za udaną pracę pedagogiczną nauczycieli tańca SVŠGUGL.

FABRYKA ENERGII

Plac Wolności 7, 50-071 Wrocław

 • € 2219 (9965 zł) - Early Bird - do 1 sierpnia 2021
 • €2319 (10 413 zł) - po 1 sierpnia 2021

Koszty akademickie obejmują:

 • 1 rok członkostwa w Akademii Tańca Shakti (od 16 września 2021 do 15 września 2022)
 • Czesne,
 • Wsparcie techniczne,
 • Materiały dydaktyczne,
 • Koszty organizacyjne,
 • Egzamin,
 • Certyfikacja,
 • Opłaty licencyjne za program szkoleniowy,
 • Saraswati Flowing Asanas & Saraswati Standing Exercises Video

Czesne może być uiszczone w całości w momencie rejestracji w Programie Szkoleniowym lub może być rozłożone w następujących ratach, należnych w następujących terminach:

 • Pierwsza bezzwrotna wpłata wymagana jest jako wpłata online w walucie euro - kwota - 315 € na rzecz SDA (Shakti Dance Academy) 
 • Pierwsza bezzwrotna rata płatności w wysokości 500 € lub 2245,38 zł, jeśli zapisujesz się przed 1 sierpnia, a 600 € lub 2694,46 zł, jeśli zapisujesz się po 1 sierpnia, jest płatna do 1 sierpnia 2021 lub w drugim wypadku do 10 września 2021.
 • Druga bezzwrotna rata płatności w wysokości 500 € lub 2245,38 zł jest płatna do 10 września 2021 r.
 • Trzecia bezzwrotna rata płatności w wysokości 509 € lub - 2285,80 zł jest płatna do 8 stycznia 2022 r.
 • Czwarta (ostatnia) bezzwrotna rata płatności w wysokości 395 € lub 1773,85 zł jest płatna do 10 lutego 2022 r.

Proszę zwrócić uwagę, że wpłata całości czesnego jest obowiązkowa nawet w przypadku rezygnacji z udziału w Szkoleniu Nauczycielskim w dowolnym momencie z jakiegokolwiek powodu.

Piara Ravi
E-mail: 
piara.ravi@gmail.com
Telefon: +48 697 284 805

Zarejestruj się

Ponieważ ilość miejsc na tym szkoleniu jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze zapisywanie się.
Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do:
Piara Ravi: piara.ravi@gmail.com

Pierwsza bezzwrotna wpłata wymagana jest jako wpłata online w walucie euro - kwota - 315 € na rzecz SDA (Shakti Dance Academy) 

 Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać

Fragmenty szkolenia Shakti Dance, poziom 1